דווקא עכשיו – הצטרפו אלינו להגנה על האוקיינוסים!

גם אתם יכולים להציל את העולם מהבית – ואנחנו ננצח בשבילכם.

האוקיינוסים של כדור הארץ שלנו – נמצאים בסכנה.

שינויי האקלים, פלסטיק חד פעמי, כרייה, קידוחים ודייג יתר  – האיומים שהאוקיינוסים שלנו ניצבים בפניהם גדלים ונעשים דחופים יותר מיום ליום.
עכשיו יש לנו הזדמנות לשנות את זה. עלינו לקבוע שהחלקים החשובים והפגיעים ביותר של האוקיינוס יישארו מחוץ להישג ידם של התעשיות ההרסניות.
ממשלות ברחבי העולם מתחילות לעבוד על אמנת אוקיינוסים בינלאומית. אם הן יצליחו, האמנה תאפשר את הקמתה של רשת נרחבת של שמורות טבע ימיות שייגנו על כשליש מהאוקיינוסים והימים בעולם.
הצלחת המהלך תלוי בתמיכה שלנו, בתמיכה שלכם. זהו מאבק גלובאלי שזקוק לתמיכה חוצה גבולות ויבשות. אנחנו – כארגון גלובאלי – מרימים את הכפפה.
גרינפיס אוסף תומכים מכל רחבי העולם בשביל להיאבק למען אלו שאין להם קול.
האוקיינוסים שלנו תומכים בכל החיים על פני כדור הארץ – עכשיו הם זקוקים להגנה שלנו.


גרינפיס הוא ארגון בלתי תלוי וללא מטרות רווח המקבל תרומות מאנשים פרטיים, ממש כמוך, המהווים חלק מהלובי הציבורי שאנו מובילים למען כדור הארץ ולמען עתיד הילדים שלנו.
התרומה שלך מממנת מחקרים ופעולות אקטיביסטיות שאנו מבצעים באופן שוטף על מנת לשמור על הבריאות והקיום של בני אדם ובעלי חיים כאחד.

מה נעשה עם תרומתך?
ב-2 שקלים ליום נוכל לקדם מחקרים מדעיים, לתכנן מאבקים אסטרטגים, לקיים קשרי ממשל, לייצר נקודות לחץ, להעמיק את הידע הציבורי על ידי יצירת תוכן רלוונטי ומעניין, נגדיל את החשיפה התקשורתית וכמובן – ננצח מאבקים למען היערות, הימים, האקלים, המגוון הביולוגי, כדור הארץ ודורות העתיד.

  זהו דף מאובטח המאפשר לך להעניק תרומה מוגנת ובטוחה.

  תרומתך מוכרת לצרכי מס, לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה.

  יש למלא את כל המידע, השדות מטה הם שדות חובה למילוי.

step one

פרטים אישיים:

סכום תרומה חודשי:

65
85
100

דילוג לתוכן