בעזרתך גרינפיס ישראל יקים צוות תחקירים עצמאי

מאחורי החורבן הסביבתי מסתתרת תרבות של שקר, שחיתות ותאוות בצע. ההגנה על כדור הארץ שלנו מחייבת מאבק בלתי פוסק לחשיפת האמת. לצערנו, אנחנו מגלים פעם אחר פעם שאין לנו על מי לסמוך, לא על כלי התקשורת הממונים על ידי בעלי ההון וגם לא על הרשויות שנתונות ללחצים פוליטיים. 

לאחרונה פתחנו בחקירה עצמאית של פשע הזפת לחופי ישראל שכללה שימוש באמצעי לווין ותוכנות ניטור מתקדמות ועל ידי כך חשפנו מחדלים חמורים של המדינה בנוגע לטיפול באסונות נפט בים התיכון. 

התוודענו פעם נוספת שידע הוא כח.

לכן החלטנו בגרינפיס ישראל, להרים את הכפפה ולהקים צוות תחקירים שייפעל על מנת לחשוף את המציאות ממנה נוח לרבים להתעלם ולפעמים אף להסתיר. 

ישראל צריכה צוות תחקירים סביבתיים עצמאי שלא מוטה מהחלטות ממשלה ואינטרסים תאגידים, שיחשוף עוולות ופשעים סביבתיים בכל רחבי הארץ ויעלה אותם על סדר היום הציבורי באופן שוטף על מנת לשנות את המציאות הנוכחית.

לגרינפיס יש ניסיון רב בביצוע תחקירים מעמיקים תוך שימוש באמצעים מתקדמים, מדע, ולפעמים תוך סיכון חיים ממשי.

הקמה של צוות כזה יקרה מאוד, ועולה הרבה מעבר לניהול המאבקים השוטפים של גרינפיס בישראל ולכן אנו זקוקים לעזרת הציבור על מנת להקים את היחידה הכל-כך חשובה הזאת.

מה נעשה עם תרומתך?

בעזרת התרומה נוכל להקים צוות חקירות שיישלח לחקור מפגעים ברחבי המדינה, לאתר תוכניות מסוכנות, לצלם, לתעד, לאסוף דגימות, ביצוע בדיקות מעבדה, רכישה של צילומים לוויניים, עריכה עיצוב והפצה של התוצרים וכל זאת באופן עצמאי ללא כל תלות בגורמים חיצוניים מוטי אינטרסים. כך נוכל לחשוף ולהציל את הסביבה שלנו בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום – בזכותך.

 

  זהו דף מאובטח המאפשר לך להעניק תרומה מוגנת ובטוחה.

  תרומתך מוכרת לצרכי מס, לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה.

  יש למלא את כל המידע, השדות מטה הם שדות חובה למילוי.

step one

פרטים אישיים:

סכום תרומה חודשי:

65
100
250

דילוג לתוכן